iletişim0 536 427 98 49
 • gaziantep halı yıkama

  Tam Otomatik Halı Yıkama

 • antep halı yıkama

  Paketleme Alanı

 • halı yıkama

  Aytemiz Koltuk Yıkama Sistemi

 • koltuk yıkama

  Aytemiz Halı yıkama

 • stor perde yıkama

  Hazır Bekletme Alanı

 • oturma grubu yıkama

  Kapalı Havalandırma Alanı

 • yorgan yıkama

  Açık Havalandırma Alanı

 • tam otomatik halı yıkama

  Aytemiz Halı YıkamaHALI NASIL YIKANIR

Aytemiz halı yıkama Fabrikası olarak işinde uzman personelimiz, halı yıkama makinaları, ekipmanları ve hızlı servisimizle halı yıkama sektöründe öncü bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz. Halılarınızın temizlik işlemini yaparken oto yıkamacılar gibi halı yıkama işlemi yapmıyoruz.


Aytemiz halı yıkama tesislerimiz sadece halı yıkama işlemi yapmaktadır, hijyenik bir ortamı olan halı yıkama fabrikamız için geliştirilmiş, halı yıkama ve halı sıkma makineleri bulunan bir halı yıkama fabrikasıdır.


Tesisimizde daha hijyen ve sağlıklı bir yıkama için sürekli kendimizi geliştirme çabasındayız. Oto yıkama servislerinde araçların yıkandığı alanda halılarınızı yıkatırsanız bu halılarınız için hiç de hijyenik bir halı yıkama sistemi değildir.


Çünkü bu yerler yağlı ve kir içindedir asla halı yıkama icin tasarlanmış uygun yerler değildir. Uygun olmayan deterjanlarla halı yıkama işleminin yapıldığı sağlıksız bir alandır.


Aytemiz halı yıkama tesisimizde Halı yıkama işlemi tek tek yapılmaktadır, halı temizliği için kullandığımız ERA 111 halı yıkama şampuanı kullanmaktayız.


Halılarınız evinizden alındıktan sonra karışıklığa meydan vermemek için arkalarından etiketlenir. Daha sonra tesislerimize gelen halılarınız sınıflarına ayrılarak kullanılacak şampuan ve ilaçlara ve yıkama tekniklerine göre ayrılır.


Sınıflandırılan halılar cinslerine göre ayrı ayrı dezenfekte edilerek mayt, akar ve mikroplardan arındırılır. Sıkma makinaları halılarınızı tam manasıyla kurutmaz.


halı yıkama


Sadece %90 - 95 oranında (evlerdeki çamaşır makinası gibi) suyunu çıkarır. Kurutma odalarında 2 gün havalandırılan halılarınız daha sonra kontrol ve tarama ünitesine geçer.


Tarama ve son kontrolleri yapılan halılarınız eğer temizliği onay alırsa ambalajlanarak servise hazır hale getirilir. Temiz onayı almayan halılar yeniden yıkanmak üzere en baştaki işleme geri döner.


Her halı cinsi, dokuma tekniği, kullanıldığı boya itibariyle (kök boyası, kimyasal boyalar vb.) ve iplik yapısı göz önünde bulundurularak türlerine uygun halı yıkama şampuanları kullanılarak işleme alınmaktadır.


Yıkanan halıların kurutma işlemi kapalı ortamda yapılmaktadır. Kurutma işlemi tamamlanan halılar kirlenmeye ve tozlanmalarına karşı mutlaka kapalı alanda ambalajlanarak teslimata hazır duruma getirilmektedir.


Tercihiniz her zaman en doğru halı yıkama tekniklerini kullanan, halı yıkama işlemini mutlaka tecrübeli ve tesisi olan halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz son derece yararınıza olacaktır. Halı yıkama uzmanlık gerektiren hassas ve son derece dikkat gerektiren bir iştir, Firmamıza danışmadan halılarınızı Yıkatmayınız.. Sabırla okudugunuz İçin Teşekkürler..